جمعه 29 شهريور 1398   14:47:11
كهگيلويه و بویراحمد
1396/2/28 پنجشنبهرئیس ستاد انتخابات استان گفت: مهمترین وظیفه ستاد انتخابات استان تأمین بسترهای لازم در راستای برگزاری انتخابات در فضای سالم و در کمال صحت و امنیت بود و تا ساعاتی دیگر منتظر آغاز فرایند اخذ آرای مردم هستیم.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی وزارت کشور؛ رئیس ستاد انتخابات استان گفت: مهمترین وظیفه ستاد انتخابات استان تأمین بسترهای لازم در راستای برگزاری انتخابات در فضای سالم و در کمال صحت و امنیت بود و تا ساعاتی دیگر منتظر آغاز فرایند اخذ آرای مردم هستیم.
فتاح محمدی، با بیان این مطلب در بیستمین نشست ستاد انتخابات استان، اظهار داشت: دغدغه اصلی برگزاری انتخابات بر اساس مبانی قانون انتخابات است .
وی، تأکید کرد: فرمانداران و بخشداران مجریان میدانی انتخابات هستند و لازم است در این مسیر آرامش خود را حفظ نمایند و تحت تأثیر جو سازی های احتمالی قرار نگیرند.
محمدی، با تأکید بر اینکه فرمانداران و بخشداران تمامی اقدامات و اطلاعات خود در روز اخذ رای را مستند سازی کنند، اظهار داشت: تمامی امکانات، تجهیزات و مقدمات برگزاری انتخابات در سطح شهرستان ها و بخشداری ها فراهم شده است.
وی، با بیان اینکه در سطح استان 921 شعبه اخذ رأی پیش بینی شده است، گفت: از این تعداد 332 شعبه شهری هستند که 9 مورد از آنان سیار و 323 مورد ثابت هستند و همچنین 589 شعبه اخذ رأی روستایی پیش بینی شده اند که 408 مورد سیار و 181 مورد قابت هستند.
وی، تعداد واجدین شرایط شرکت در انتخابات را بیش از 528 هزار نفر دانست و گفت : مردم استان کهگیلویه و بویراحمد به دلیل وابستگی و تعلق به نظام جمهوری اسلامی و احساس مسئولیت در مقابل آن همواره در صحنه های مختلف از جمله انتخابات بیش از 85 درصد مشارکت داشته اند
محمدی، افزود: پیش بینی می شود در انتخابات 29 اردیبهشت ماه مردم استان کهگیلویه و بویراحمد 85 تا 90 درصد مشارکت داشته باشند و برگ زرین دیگری بر افتخارات خود بیفزایند.
رئیس ستاد انتخابات استان، گفت: مشارکت حداکثری در انتخابات لبیک به دغدغه مقام معظم رهبری و تجلی اقتدار ملی ایران اسلامی است.
محمدی، از مردم استان کهگیلویه و بویراحمد دعوت به عمل آورد همزمان با مردم سراسر کشور ضمن همراه داشتن مدارک شناسایی خود نظیر شناسنامه،کارت هوشمند ملی در ساعات ابتدایی روز جهت رأی دادن در شعب اخذ رأی حاضر شوند.
 

نسخه قابل چاپ