شنبه 30 شهريور 1398   22:42:42
كهگيلويه و بویراحمد
1396/2/21 پنجشنبهمدیرکل سیاسی و انتخابات استان از رضایتمندی ستاد انتخابات کشور از نحوه عملکرد ستاد انتخابات استان کهگیلویه و بویراحمد خبر داد.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی وزارت کشور؛ سید کرامت اله کریمی در هفدهمین نشست ستاد انتخابات استان با ارایه گزارشی از عملکرد ستاد انتخابات استان و شهرستان ها و حضور در نشست منطقه ای در استان فارس با حضور رئیس ستاد انتخابات کشور اظهار داشت:  مطابق با اعلام معاون سیاسی وزیر کشور ستاد انتخابات استان کهگیلویه و بویراحمد همزمان با سایر نقاط کشور به برنامه زمان بندی عمل نموده است و در بسیاری از آیتم ها عملکرد مناسبت تری داشته است.
وی، اظهار داشت: ستاد انتخابات استان کهگیلویه و بویراحمد آموزش های انتخابات را با کیفیت مناسب با هدف بهره مندی مجریان و آشنایی با قوانین و مقررات برگزار نموده است و تنها استانی است که از نظر آموزش در سطح کشور رنگ سبز را به خود اختصاص داده است.
کریمی، خاطر نشان کرد: عملکرد ستاد انتخابات استان کهگیلویه و بویراحمد در نشست منطقه ای مورد تقدیر احمدی رئیس ستاد انتخابات کشور قرار گرفت.
وی، افزود: همچنین در این نشست که با حضور فرمانداران و بخشداران استان برگزار شد، معاون سیاسی وزارت کشور با هدف سنجش آمادگی فرمانداران و بخشداران در راستای برگزاری انتخابات از برخی از آنان سوالاتی پرسید که نمایندگان استان کهگیلویه و بویراحمد با آمادگی کامل به این سوالات پاسخ دادند و وضعیت احتمالی را تشریح نمودند.
وی، افزود: این آمادگی که نشان از به روز بودن اطلاعات فرمانداران و بخشداران و تأثیر آموزش ها و عملکرد آنان بود موجب رضایت رئیس ستاد انتخابات کشور  و همچنین مجموعه ستاد انتخابات استان شد.
 

نسخه قابل چاپ