جمعه 29 شهريور 1398   15:13:41
گلستان
1395/11/24 يكشنبهمراسم افتتاح متمرکز 47پروژه بهداشتی و درمانی دانشگاه علوم پزشکی گلستان با حضور وزیر بهداشت درمان و آموزش پزشکی ،استاندار گلستان وبرخی از نماینگان مردم استان در مجلس شورای اسلامی و مسوولین استانی ،شهری و دانشگاهی برگزار شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی وزارت کشور؛ استاندار گلستان در این مراسم گفت: در صورت اجرائی شدن طرح بیمارستان‎های ۸۰۰ و یک‌هزار تختخوابی استان گلستان، ظرفیتی برای استان گلستان و کشور به وجود می‎آید.
 دکتر صادقلو افزود:در این ایام دهه فجر می توان به رسم خدمتگزاری ارائه عملکرد دولت را به مردم جمهوری اسلامی ایران و مردم استان گلستان داشته باشیم.
 دکترصادقلو اظهار داشت: وزیر بهداشت از نیروهای قدیمی و جهادگر برای انقلاب اسلامی بوده و امید داریم حضور وی برای گلستان پر برکت باشد.
 وی با بیان اینکه وزیر بهداشت چهارمین بار است که قدم به استان گلستان گذاشته‎اند، افزود: دانشگاه علوم پزشکی استان گلستان باید در نگاه به آینده متمرکز شود و به آنچه گذشت و گذشته است نباید بمانیم و باید نگاهش و افقش به آینده باشد.
 استاندار گلستان تاکید کرد: باید بدانیم مسئولیت‎ها بسیار سریع عبور می‎کند و اگر به سوی آینده کارهایمان را افق ندهیم در انجام ماموریت‎ها باقی می‎مانیم و نسبت به مردم باید پاسخگو باشیم.
 دکترصادقلو با بیان اینکه استان گلستان یک استان تازه تاسیس است و با توجه به عدم دریافت دلارهای یارانه‎ای نیاز به یک ویژه‌ بینی دارد تا در تراز دیگر استان‎ها قرار بگیرد، یادآور شد: انتظار این است که با توجه به ظرفیت استان گلستان به این استان توجه شود تا در توازن‌بخشی قرار داشته باشد.
 وی اظهار کرد: یکی از انتظارات اساسی با توجه به ظرفیت گردشگری استان، توجه به توریست سلامت است و اگر بیمارستان‎های 800 تختخوابی و یک هزار تختخوابی را به سرمنزل برسانیم، در این راستا ظرفیتی برای استان گلستان و کشور به وجود می‎آورد.
 استاندار گلستان به بخش علمی دانشگاه علوم پزشکی گلستان اشاره کرد و اظهار داشت: هزینه‎ها در این استان زود وصول می‎شود و سرمایه‎گذاری در این استان ارزش افزوده خواهد داشت.
 دکتر صادقلو با بیان اینکه در بحث طرح تحول سلامت راه پرقدرتی را وزیر بهداشت طی کرده، افزود: هر چه به انتخابات نزدیک می‎شویم شبهه افکنی‎ها نسبت به طرح تحول سلامت بیشتر می‎شود و باید نسبت به آن مسئولانه عمل کنیم.


نسخه قابل چاپ