شنبه 30 شهريور 1398   22:23:53
گلستان
1396/1/8 سه شنبهاستاندار گلستان به اتفاق هیأت همراه از ستاد انتخابات شهرستان آزادشهر بازدید و در انتها با اعضاء هیاتهای اجرایی، نظارت، بازرسی و بخشداران تابعه و همچنین مسئولین کمیته ها جلسه مشترکی را برگزار کردند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی وزارت کشور، دکتر صادقلو در این بازدید ضمن تبریک سال نو، انگیزه حضور در ستاد انتخاباتی شهرستان را قدردانی و تشکر از عملکرد خوب و مثبت دست اندرکاران زحمتکش در امر ثبت نام انتخابات شوراهای شهر و روستا اعلام و همراهی بسیار خوب خانواده های آنان در این ایام دانستند.
استاندار گلستان امر انتخابات را موضوعی مهم در کشور دانست و اظهار کرد: همیشه نظام ، مردم ما در دو شرایط با جهان سخن گفتند : یکی در ایام ا... ها و دیگر در انتخابات ها ،مخصوصا" در این چنین شرایطی دشمن حساسیت بیشتری دارد چون این حضور و مشارکتها باعث شده خیلی از برنامه هاو تصمیمات آنها را به هم بریزد.
دکتر صادقلو در ادامه تصریح کرد: یکی از مطالبات مقام معظم رهبری و ریاست محترم جمهوری در زمان انتخابات حضور حداکثری و پر شور مردم است و لذا این مشارکتها بوده است که تا به حال نظام مردم سالاری دینی را در صحنه تعریف و نمایان کرده است
وی با تاکید بر اینکه در انتخابات های گذشته شاهد بهترین انتخابات ها در  کشور بوده ایم، گفت : موضوع انتخابات ، موضوع دینی و انقلابی است و این باید یک درک دینی و باور دینی باشد و این بخشی از اقدام ما است.
وی به مردم شریف استان اطمینان خاطر دادان که باور داشته باشید که ما قیامت خودمان را فدای شخص و اشخاص نخواهیم کرد و تلاش ما در رسیدن به یک همگرایی در سطح جامعه است که انشاا... اتفاق خواهد افتاد.
وی با مهم شمردن نقش نامزدهای انتخاباتی گفت: امروز دیگر وقت وعدهای انچنانی که اکثریت آنان خارج از توان افراد و حیطه مسئولیتی است بسر رسیده و مردم خود هوشمندانه به ادبیات و رفتار کاندیداها توجه می نمایند و این مسله مهمی است که باید ادبیات و رفتار آنها در شأن شهداء و این نظام باشد.


نسخه قابل چاپ