چهارشنبه 27 شهريور 1398   16:23:22
گيلان
1396/3/9 سه شنبهاستاندار گیلان حضور کم نظیر مردم در انتخابات را مقتدرانه همراه با دانایی ذکر کرد و گفت: با برنامه‌ریزی دقیق و بدون وقفه، انتخابات را در سلامت کامل برگزار کردیم.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی وزارت کشور؛ دکتر محمد علی نجفی مشارکت مردم استان در این دوره از انتخابات را در مقایسه با کشور 10 درصد بیشتر عنوان کرد و افزود: در انتخابات 29 اردیبهشت ماه ، به طور میانگین در کشور 73 درصد از واجدین شرایط مشارکت کردند که این آمار در گیلان ، نزدیک به 83 درصد است.
وی با اشاره به اینکه در روند برگزاری انتخابات نیروهای دست اندر کار خوب عمل کردند، افزود: باتلاش و کوشش ،هماهنگی  و  برنامه‌ریزی دقیق و بدون وقفه، انتخابات را در سلامت کامل برگزار کردیم.
استاندار گیلان خاطرنشان کرد :  زیبایی انتخابات روز 29 اردیبهشت ماه امسال این بود که مردم در فضایی آرام و با نشاط در پای صندوق‌های اخذ رأی حضور یافتند و این موفقیت متعلق به مردم است.
دکتر نجفی  گفت: مردم با حضور مقتدرانه با علم و دانایی و همچنین با اهداف مشخص، پیام همبستگی ملت ایران را به جهانیان اعلام کردند.
وی  خاطرنشان کرد : بداخلاقی های اخیر به این معنا است که عده ای  هنوز پیام روشن ملت ایران را درک نکرده اند و در انجام محاسبات خود در خصوص مطالبات جامعه دچار خطاهای استراتژیک هستند.
وی با بیان این که حجت الاسلام روحانی 57 درصد آراء میانگین کشوری را به خود اختصاص داده، یادآور شد: این در حالیست که در گیلان بیشتر از 69 درصد به  دکتر روحانی رای داده اند.
استاندار گیلان اضافه کرد : آرای 70 درصد مردم گیلان و بیشتر از سال 92 به گفتمان دکتر روحانی و این علاقمندی آنها ، تکالیف ما را برای خدمت بیشتر می‌کند.
دکتر نجفی افزود: افزایش آرای حجت الاسلام روحانی در گیلان  با وجود تلاشهای بی وقفه عده ای به منظور نادیده انگاشتن دستاوردهای دولت بدست آمد و مردم به خوبی نشان دادند که کدام روش را برای اداره‌ کشور می‌پسندند ضمن اینکه تکلیف ما را برای کار و تلاش بیشتر سنگین کرده است.


نسخه قابل چاپ