شنبه 23 آذر 1398   05:57:09
لرستان
1395/11/11 دوشنبهاستاندار لرستان گفت: مشارکت پرشور همواره مایه اقتدار نظام و مورد تاکید رهبر معظم انقلاب بوده است.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی وزارت کشور؛ مهندس هوشنگ بازوند در اولین نشست ستاد انتخابات با بیان اینکه اجرای قانون، سلامت، امنیت و مشارکت پرشور و بالا شاخص‌ها و راهبردهای ما در انتخابات ریاست جمهوری  و شوراهای اسلامی  شهر و روستاست، اظهار کرد: وقتی ملاک اصلی اجرای قانون باشد، امنیت و مشارکت هم در سطح بالا فراهم شدنی است.

وی خطاب به اعضای ستاد انتخابات استان بیان کرد: لازمه اجرای قانون، تسلط بر آن است و اعضای ستاد باید از قوانین مختلف انتخابات کاملا آگاه و بر آن مسلط باشند.

بازوند تصریح کرد: ستاد انتخابات صف را هم مدیریت می‌کند و با اطمینان از قانونمندی، صف را پشت سر ستاد با آرامش کامل نگه می‌دارد.

استاندار لرستان با تاکید براینکه سطح سلامت انتخابات با تقویت سرمایه‌های اجتماعی کشور و نظام رابطه‌ای کاملا مستقیم دارد، یادآورشد: مشارکت پرشور همواره مایه اقتدار نظام و مورد تاکید رهبر معظم انقلاب بوده است.

وی با بیان اینکه امنیت انتخابات راه بر هرگونه مشکل اجتماعی می‌بندد، تصریح کرد: ستاد انتخابات استان با هوشمندی و مدیریت می‌تواند از شبکه‌های اجتماعی به عنوان فرصتی  برای اهداف بزرگ انتخابات استفاده کند.

گفتنی است در این جلسه سرپرست معاون سیاسی امنیتی اجتماعی به عنوان رئیس ستاد معرفی و در اولین پیام خود بر برگزاری جلسات  قانون خوانی اعضا و سلامت و قانونمندی همراه با  رعایت اصل بی‌طرفی اعضا تاکید کرد.


نسخه قابل چاپ