شنبه 23 آذر 1398   07:04:52
لرستان
1396/3/10 چهارشنبهاستاندار لرستان گفت: بیمارستان آیت الله بروجردی هفته دولت سال جاری به بهره برداری می رسد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی وزارت کشور؛ هوشنگ بازوند در حاشیه بازدید از بیمارستان در گفت و گو با خبرنگاران افزود: بیمارستان آیت الله بروجردی 97 درصد پیشرفت فیزیکی و نصب تجهیزات داشته است.
به گفته وی بیمارستان تا 20 خرداد تحویل موقت خواهد شد براین اساس بهره بردار و پیمانکار ظرف مدت یک ماه باید نواقص موجود را رفع کنند.
استاندار لرستان اظهار کرد: بیمارستان درمرداد ماه آماده بهره برداری کامل خواهد شد و در هفته دولت با حضور مسئولان کشوری افتتاح می شود.
وی با اشاره به اینکه نداشتن بخش MRI برای بیمارستان آیت الله بروجردی نقص محسوب می شود ادامه داد: مکاتبات لازم با وزارتخانه مربوطه برای راه اندازی این بخش در این مرکز درمانی تا زمان افتتاح انجام خواهد شد.بازوند با بیان اینکه درانتخابات 29 اردیبهشت ماه مردم بار دیگر ثابت کردند که پای آرمان ها وارزش های انقلاب ایستاده اند اضافه کرد: دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری وپنجمین دوره انتخابات شورای اسلامی شهر وروستا با حدود 37 هزار نفر عوامل اجرایی و نظارت در لرستان در صحت و سلامت کامل برگزار شد.
وی ادامه داد: ازهمه مردمی که در جریان انتخابات نتوانستند به علت وجود صف های طولانی رای خود را در صندوق ها بریزند عذر خواهی می کنیم.
گفتنی است استاندار لرستان تاکنون 15 بار از روند احداث بیمارستان آیت الله بروجردی در سه ماه گذشته بازدید داشته است.
بیمارستان230تختخوابی آیت الله بروجردی یکی از مراکز درمانی پیشرفته غرب کشوراست و دارای چهار بخش تخصصی داخلی، جراحی، زنان و زایمان و کودکان بوده و شامل 6 اتاق عمل مجهز، 20 تخت اورژانس، 11 تخت دیالیز و بخش تصویربرداری رادیولوژی و سونوگرافی می باشد.
عملیات احداث بیمارستان آیت الله العظمی بروجردی از سال 1385 در پنج طبقه با مساحت 19 هزار مترمربع در حال ساخت است.

 


نسخه قابل چاپ