جمعه 29 شهريور 1398   15:36:04
مازندران
1396/1/5 شنبهربیع فلاح جلودار استاندار مازندران در برنامه تلویزیونی سفر به خیر گفت : استان مازندران با انجام 14 میلیون و 900 هزار تردد رتبه دوم تردد کشور را داراست .

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی وزارت کشور، ربیع فلاح جلودار استاندار مازندران در برنامه تلویزیونی سفر به خیر گفت : استان مازندران با انجام 14 میلیون و 900 هزار تردد رتبه دوم تردد کشور را داراست .
فلاح افزود : 4 میلیون و 570 هزار نفر شب اقامت در مازندران از ابتدای تعطیلات نوروزی صورت گرفته که نسبت به مدت مشابه از رشد خوبی برخوردار است .
استاندار مازندران از تشکیل 4 نمایشگاه ملی با حضور بیش از 10 استان کشور در ساری نوشهر چالوس و رامسر خبر داد و گفت : 300 روستای مازندران به عنوان روستای نمونه گردشگری زیبا سازی و برای میزبانی از گردشگران نوروزی آماده شده که تا کنون بیش از 800 هزار اقامت در روستاها صورت گرفته است استاندار مازندران به فعالیت 12 کمیته ستاد خدمات نوروزی  با عناوین ارزیابی عملکرد و رسیدگی به شکایات ، کمیته نظارت و تنظیم بازار ، کمیته بودجه و آمار، کمیته اطلاع رسانی ، کمیته خدمات بهداشتی سلامت و محیط زیست، کمیته امور شهرداریها ، کمیته خدمات حمل و نقل، کمیته خدمات انتظامی ، امنیتی و ترافیک، کمیته امور دهیاریها، کمیته فرهنگی، کمیته خدمات امداد و نجات و کمیته اسکان ، رفاه و تبلیغات اشاره کرد و گفت : اجرای تورهای رایگان شهرگردی و استان گردی در شهرهای مختلف از دیگر برنامه های نوروز 96 در مازندران است .
استاندار مازندران در بخشی دیگر از سخنان خود به برگزاری انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا و انتخابات ریاست جمهوری اشاره کرد و گفت : تمام تهمیدات لازم برای برگزاری یک انتخابات قانونمند و با حضور حداکثری مردم فراهم شده است .
وی از ثبت نام 6886 نفر برای انتخابات شورای اسلامی شهر و روستای مازندران خبر داد و گفت : از این تعداد 6556 نفر مرد و 330 نفر زن می باشند .
وی افزود تعداد داوطلبان حوزه شهری :1076 نفر و تعداد داوطلبان حوزه روستایی: 5810 می باشد .
فلاح در پایان تاکید کرد : ثبت نام در 22 فرمانداری و 56 بخشداری مازندران تا پایان روز ششم فرودین صورت خواهد گرفت و انتخابات شوراهای شهر و روستا همزمان با انتخابات ریاست جمهوری روز 29 اردیبهشت 96 برگزار خواهد شد.


نسخه قابل چاپ