شنبه 30 شهريور 1398   23:19:05
مازندران
1396/1/8 سه شنبهاستاندار مازندران در نشست مشترک اعضای ستاد انتخابات استان و ستاد انتخابات صدا و سیمای مازندران گفت : ثبت نام بیش از 18 هزار نفر در انتخابات شورای اسلامی شهر و روستای مازندران نویدبخش انتخاباتی باشکوه و با حضور حداکثری مردم عزیز است .

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی وزارت کشور، ربیع فلاح جلودار استاندار مازندران در نشست مشترک اعضای ستاد انتخابات استان و ستاد انتخابات صدا و سیمای مازندران گفت : ثبت نام بیش از 18 هزار نفر در انتخابات شورای اسلامی شهر و روستای مازندران نویدبخش انتخاباتی باشکوه و با حضور حداکثری مردم عزیز است .
وی  از همکاری بسیار خوب صدا و سیمای مازندران در جهت انعکاس اخبار و رویدادهای ستاد انتخابات استان تقدیر و تشکر نمود و گفت : هرگاه با همدلی و همزبانی در مسیر توسعه و فعالیت مشترک گام برداشتیم موفق شدیم و امروز هم همدلی و همزبانی رمز توسعه و پیشرفت همه جانبه استان است .
مقام عالی دولت در استان تاکید کرد: از سال گذشته تولید و اشتغال محور همه فعالیتها و اقدامات بوده و الحمدلله مازندران بر اساس آمار و اطلاعات مرکز آمار ایران موفق به کاهش بیکاری در سال 95 شده است .
فلاح اشتغال فارغ التحصیلان را دغدغه اصلی مدیران و مسئولان استان خواند و گفت : ارائه تسهیلات بسته رونق تولید به 1086 واحد تولیدی مازندران و تلاش برای تحقق اقتصاد مقاومتی در سال 95 حرکت در مسیر رونق تولید و افزایش اشتغال بوده و این حرکت همچنان تداوم خواهد داشت .
وی به تردد 21 میلیونی در مازندران در تعطیلات نوروزی امسال اشاره کرد و گفت : مازندران ظرفیت های عظیم و بزرگی دارد و همه باید بسیج شویم تا از این امکانات و نعمات الهی برای توسعه و پیشرفت استان استفاده کنیم .
استاندار نقش صدا و سیما را برای بسیج مردم و مشارکت جدی در عرصه تعیین سرنوشت بسیار مهم خواند و گفت : برای ما مشارکت حداکثری مردم در انتخابات اصل اول و اساسی است ضمن آنکه باید تمامی فرایند انتخابات قانونمند و شفاف برگزار شود .
در این نشست مقدسی، مدیر کل صدا و سیمای مرکز مازندران گزارشی در مورد اقدامات و فعالیتهای صدا و سیمای مازندران به منظور اطلاع رسانی اخبار و رویدادهای ستاد انتخابات استان ارائه نمود و گفت : ستاد انتخابات صدا و سیما از 23 بهمن فعالیت خود را آغاز کرد و همه امکانات صدا و سیما برای کمک به بزگراری انتخاباتی آبرومند و در شان نظام مقدس جمهوری اسلامی مهیا و آماده است .
وی افزود : مردم مازندران در آستانه تصمیم بزرگی هستند و صدا و سیما هم در کنار مردم عزیز و علوی مازندران به نقش خود در خلق حماسه ماندگار کمک خواهد کرد .
در این نشست علیرضا یونسی رئیس ستاد انتخابات استان و مسئولین کمیته های ستاد انتخابات استان گزارشی در مورد برنامه ها و فعالیتهای ستاد و کمیته های ستاد ارائه نمودند


نسخه قابل چاپ