جمعه 29 شهريور 1398   14:39:33
مازندران
1396/2/18 دوشنبهرییس هیات نظارت بر انتخابات دوازدهمین دوره ریاست جمهوری در مازندران؛امانتداری آرا مردم، در سرلوحه کار همه دست اندرکاران انتخابات قرار دارد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی وزارت کشور؛ حجت الاسلام والمسلمین زکوی٬ رییس هیات نظارت بر انتخابات دوازدهمین دوره ریاست جمهوری در مازندران در جلسه مشترک ستاد انتخابات استان٬ هیات نظارت بر انتخابات دوازدهمین دوره ریاست جمهوری در مازندران و هیات عالی نظارت بر انتخابات پنجمین دوره شوراهای اسلامی شهر و روستای استان٬ گفت: تعامل بین هیات نظارت و هیات اجرایی در استان مثال زدنی است.

رییس هیات نظارت بر انتخابات دوازدهمین دوره ریاست جمهوری در مازندران، با بیان این که برگزاری انتخاباتی با شکوه و حداکثری با رعایت مر قانون مبنای کار باید باشد، افزود: امانتداری آرا مردم، در سرلوحه کار همه دست اندرکاران انتخابات قرار دارد.

وی، یاد آور شد: فصل الخطاب در انتخابات، قانون است و اخلاق نیز مکمل آن می باشد و این وجوه در هیات اجرایی و نظارت استان دیده می شود.

حجت الاسلام زکوی با اشاره به این که بحمدالله همه مقدمات برگزاری انتخاباتی شکوهمند به نحو مطلوب در حال تمهید است، تصریح نمود: رعایت اصل بیطرفی و پرهیز از هر گونه اقدام له یا علیه نامزدها برای اعضای هیات های اجرایی و نظارت ضروری است.


نسخه قابل چاپ