شنبه 30 شهريور 1398   22:17:21
مركزي
1395/2/13 دوشنبهزمانی قمی با صدور پیام های جداگانه ای به منتخبین مردم استان درمرحله دوم انتخابات مجلس شورای اسلامی تبریک گفت و موفقیت ایشان را در راستای رشد و توسعه استان و کشور از خداوند متعال مسئلت کرد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی وزارت کشور؛  زمانی قمی استاندار مرکزی  در این پیام  خطاب به منتخبین مردم در مرحله دوم انتخابات مجلس ، آورده است: انتخاب آگاهانه حضرتعالی در مرحله دوم انتخابات دهمین دوره مجلس شورای اسلامی را تبریک عرض نموده، رجای واثق دارم این  انتخاب  سرآغاز راهی پر امید به سمت دستیابی به قله های رفیع توسعه آن حوزه انتخابیه و نوید بخش نشاط  خواهد بود.
زمانی قمی همچنین از درگاه  خداوند متعال برای ایشان و کلیه خدمتگزاران به  نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران، موفقیت و سربلندی را  مسالت نموده است.
گفتنی است استان مرکزی در مجموع هفت کرسی نمایندگی در مجلس شورای اسلامی دارد که چهار منتخب مردم در مرحله اول انتخابات مشخص شد و سید مهدی مقدسی از حوزه انتخابیه اراک، کمیجان و خنداب ، محمد رضا منصوری از حوزه انتخابیه ساوه و زرندیه و علی ابراهیمی از حوزه انتخابیه شازند در مرحله دوم انتخابات ، به مجلس دهم راه یافتند.


نسخه قابل چاپ