شنبه 23 آذر 1398   06:37:39
هرمزگان
1396/2/24 يكشنبهقائم مقام وزیر کشور گفت: انتخابات نشانه ای از اقتدار ملی است و به دنبال برگزاری انتخاباتی شکوهمند در روز 29 اردیبهشت هستیم.
 به گزارش پایگاه اطلاع رسانی وزارت کشورمحمد حسین مقیمی در گردهمایی فرمانداران و بخشداران استان هرمزگان با بیان اینکه انتخابات نشانه ای از اقتدار ملی است، عنوان کرد: هرچه مردم حضور بیشتری در انتخابات داشته باشند، دشمنان بیشتر مایوس خواهند شد و موجب می شود کشور قدم های بیشتری برای توسعه بردارد.
وی ادامه داد: ما به عنوان وزارت کشور وظیفه داریم شرایط خلق حماسه در انتخابات را فراهم کنیم و به دنبال برگزاری انتخاباتی شکوهمند در روز 29 اردیبهشت هستیم.
قائم مقام وزیر کشور افزود: وزارت کشور برای برگزاری انتخابات آمادگی کامل دارد و تجهیزات شعب اخذ رای و صندوق ها نیز تامین و آماده شده است.
مقیمی تصریح کرد: برای شعب اخذ رای در مناطق روستایی و عشایری نیز امکانات لازم همچون مناطق شهری فراهم شده و از مردم می خواهیم در روز جمعه 29 اردیبهشت در ساعات اولیه اخذ رای در شعب حضور یابند.
وی با بیان اینکه مردم بیشترین و مهمترین نقش را در اجرای مناسب و تامین امنیت انتخابات دارند، اظهار داشت: تمامی تلاش وزارت کشور اجرای کامل قانون در برگزاری انتخابات و رعایت کامل بی طرفی است.
قائم مقام وزیر کشور خاطرنشان کرد: شرایط برای مشارکت حداکثری مردم در انتخابات فراهم شده و امیدواریم شاهد برگزاری انتخاباتی باشکوه باشیم.
 

نسخه قابل چاپ