جمعه 29 شهريور 1398   14:39:42
آذربايجان شرقي
1395/12/9 دوشنبهدر دومین روز از مدت تعیین شده برای ثبت نام داوطلبان شرکت در انتخابات میاندوره ای دهمین دوره مجلس شورای اسلامی،‌ 17 نفر ثبت نام کردند.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی وزارت کشور،‌ پورعلی مطلق دبیر ستاد انتخابات کشور با اعلام این مطلب گفت: از این 17 نفر،‌ 8 نفر در وزارت کشور و 9 نفر در حوزه های انتخابیه شامل؛ 3 نفر در اصفهان، 4 نفر در اهر و هریس، 1 نفر در مراغه و عجب شیر و 1 نفر در بندرلنگه، بستک و پارسیان ثبت نام کردند.
پورعلی مطلق، همچنین در خصوص 8 نفری که ثبت نام از ایشان امروز در وزارت کشور انجام شد گفت: از این افراد؛‌ پنج نفر برای حوزه انتخابیه اصفهان، یک نفر برای حوزه انتخابیه اهر و هریس، یک نفر برای حوزه ‌انتخابیه مراغه و عجب شیر و 1 نفر برای حوزه انتخابیه بندرلنگه، بستک و پارسیان ثبت نام کرده اند.
دبیر ستاد انتخابات کشور با اشاره به اینکه از مجموع ثبت نام شدگان روز دوم؛ یک نفر دارای مدارج تحصیلی حوزوی، 4 نفر دارای مدرک دکتری و مابقی دارای مدرک کارشناسی ارشد هستند،‌ گفت: از بین ثیت نام شدگان،‌ مسن ترین فرد؛‌ متولد سال 1325 و دارای 70 سال سن و جوان ترین فرد،‌ متولد سال 1364 و دارای 31 سال سن است.
گفتنی است ثبت نام از داوطلبان نمایندگی اولین میان دوره ای دهمین دوره مجلس شورای اسلامی برای چهار حوزه انتخابیه اصفهان در استان اصفهان، اهر و هریس، مراغه و عجب شیر در استان آذربایجان شرقی و بندرلنگه، بستک و پارسیان در استان هرمزگان از دیروز شروع شده و تا 14/12/95 به مدت هفت روز در وزارت کشور و فرمانداری های مرکز حوزه های انتخابیه فوق انجام می شود.

نسخه قابل چاپ