شنبه 30 شهريور 1398   22:15:44
آذربايجان شرقي
1396/2/14 پنجشنبهاحمدی در ارومیه گفت: مقام معظم رهبری تاکید بر حضور حداکثری مردم در پای صندوق های رای دارند و ما به عنوان مجریان انتخابات بسترهای لازم برای حضور پرشور مردم در انتخابات را فراهم می کنیم.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی وزارت کشور؛ رئیس ستاد انتخابات کشوردر ارومیه گفت: مقام معظم رهبری تاکید بر حضور حداکثری مردم در پای صندوق های رای دارند و ما به عنوان مجریان انتخابات بسترهای لازم برای حضور پرشور مردم در انتخابات را فراهم می کنیم.
رئیس ستاد انتخابات کشور در نشست مشترک مسئولان ستاد انتخابات ، فرمانداران و بخشداران استانهای اردیبل ، آذربایجان شرقی و آذربایجان غربی که درارومیه برگزار شد ،  با گرامیداشت یاد و خاطره رزمندگان و شهدای مدافع حرم، گفت: اگر حضور مدافعین حرم نبود، امروز در داخل مرزهای خودمان در جنگ  با داعش بودیم.
رئیس ستاد انتخابات کشوردر ادامه با بیان اهمیت حضور و مشارکت مردم در صحنه های اجتماعی، ادامه داد: آنچیز که امروز کشور را از خطرات دشمنان حفظ می کند، حضور مردم در صحنه است.
احمدی با بیان وجود برخی مشکلات در کشور ادامه داد: با وجود برخی مشکلات، مردم تا آخرین لحظه در دفاع از نظام اسلامی و آرمانهای مقدس امام راحل ثابت قدم ایستاده اند.
وی با اشاره انتخابات پیش رو گفت: مهمترین وجه انتخابات، حضور و مشارکت حداکثری مردم در صحنه و پای صندوق های رای است.
رئیس ستاد انتخابات کشور ادامه داد: مقام معظم رهبری تاکید بر حضور حداکثری مردم در پای صندوق های رای دارند و ما به عنوان مجریان انتخابات بسترهای لازم برای حضور پرشور مردم در انتخابات را فراهم می کنیم.
احمدی گفت: حضور حداکثری مردم در پای صندوق های رای ادامه دهنده راه امام راحل و تداوم حیات انقلاب اسلامی است .
وی ادامه داد: در انتخابات عاقبت خودمان را فدای دنیای فردی نخواهیم کرد، حق الناس، حق الناس است و ما امانتدار  آرای مردم خواهیم بود.
وی گفت: در امر انتخابات کوتاهی نکنید و  از مر قانون و از حقوق نامزد ها در روند انتخابات دفاع کنید.

نسخه قابل چاپ