وزارت کشور
وزارت کشور
وزارت کشور
چهارشنبه 30 مرداد 1398   09:40:26
صفحه اصلی
پست الکترونیکی
نقشه سایت
شرح وظايف ** ساختار مركز
شرح وظایف سازمان امور اجتماعی
اخبار استانها
1
1396/12/26 شنبه استاندار سمنان: برگزاری برنامه های مهیج و نشاط آور برای جوانان و مردم شهر سمنان بسیار حائز اهمیت است سید شهاب الدین چاوشی در دیدار با اعضای شورای شهر و شهردار سمنان گفت: برگزاری برنامه های مهیج و نشاط آور برای جوانان و مردم شهر سمنان بسیار حائز اهمیت است

استاندار سمنان در دیدار با اعضای شورای شهر و شهردار سمنان با اشاره به کمبود امکانات ورزشی در شهر ، ابراز داشت: در این راستا می بایست دستگاههای اجرایی که امکانات و فضاهای ورزشی اختصاصی دارند آن را در اختیار جوانان قرار دهند و استانداری نیز به عنوان دستگاه حاکمیتی آمادگی همکاری در این را خصوص دارد.

وی افزود: شهرداری ها پروژه های مهم را به سازمان همیاری واگذار نمایند تا قدمهای موثر تری برای توسعه و آبادانی شهرسمنان برداشته شود و از تجربیات موفق شهرهای دیگر در کشور نیز در این خصوص می توان بهره گرفت .

چاوشی اظهار داشت: پیشانی استان، مرکز استان(شهر سمنان) است و ما روی مرکز استان حساسیت ویژه ای داریم و با وجود شهردار خوب و فعال به آینده شهر سمنان امیدواریم .

ایشان ادامه داد: مجموعه شورا بدون توجه به جناح بندی ها ،حزب و گروه خاصی صرفا در جهت توسعه عمرانی و آبادانی شهر تلاش میکنند که امیداست شاهد رونق و شکوفایی بیش از پیش شهر باشیم .

استاندار سمنان با اشاره به اینکه برای ایجاد امید و تحول در شهر سمنان راه اندازی فرودگاه سمنان بسیار حائز اهمیت است، اظهار داشت: برای جذب گردشگربه شهرسمنان نیز باید شرایط اقامتی و گردشگری در منطقه آبگرم سمنان تعیین وضعیت شده و اقدامات موثر در این خصوص صورت گیرد.

وی افزود: با توجه به شرایط کم آبی؛ فرونشست زمین یکی از خطرهای جدی در استان و در بخش راه ها است که می بایست با کارشناسی دقیق و فنی راهکاهای لازم برای آن ارائه گردد.

 

 

منبع: اداره کل امور اجتماعی وفرهنگی استانداری سمنان
بيشتر
اسناد بالا دستی
قانون برنامه پنجم توسعه
سیاستهای کلی اصل 44 قانون اساسی
سند چشم انداز بیست ساله
سیاستهای کلی جمعیت
امور اجتماعی در استانها
مشخصات مدیران استانها
لینک دفاتر امور اجتماعی استانها
انتقادات و پیشنهادات
نظر شما در ارتباط با این بخش چیست؟
   
بد
خوب
عالی


بيشتر
Copyright © 2010   Islamic Republic of Iran - Ministry of Interior's -  All rights reserved.