• ارسال به دوستان
نام ارسال کننده :  
ایمیل ارسال کننده:
نام دریافت کننده :
ایمیل دریافت کننده :  
موضوع ایمیل :
کد تصویری :
 
1397/10/19 چهارشنبه
رحمانی فضلی: زمان طولانی مورد نیاز برای حضور شخص وزیر کشور در معرفی ۱۶ استاندار جدید به نفع استان ها و کشور نبود/ در پایان روند معرفی استانداران در جوار امام رضا علیه السلام از همه استانداران پیشین مشمول قانون منع بکارگیری بازنشستگان تقدیر می کنم
وزیر کشور گفت: در اجرای قانون منع به کارگیری بازنشستگان، امروز و در آخرین گام، استاندار جدید خراسان رضوی معرفی و از زحمات همه استانداران پیشین مشمول قانون منع بکارگیری بازنشستگان قدردانی می شود.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی وزارت کشور؛ دکتر عبدالرضا رحمانی فضلی وزیرکشور در بدو ورود به مشهد در جمع خبرنگاران گفت: توفیق حاصل شد که در مشهد و در جوار حرم امام رضا علیه السلام و در کنار مردم استان خراسان رضوی باشم. 
وی افزود: با توجه به اجرای قانون منع به کارگیری بازنشستگان، برخی از استانداران ما، از جمله آقای رشیدیان استاندار خراسان رضوی مشمول این قانون شدند. 
وزیر کشور خاطرنشان کرد: آقای رشیدیان زحمات زیادی دراین استان درطی این سالها کشیده اند و در مراسم امروز ضمن تکریم و تشکر از ایشان، آخرین استاندار معرفی می شود.
دکتر رحمانی فضلی با بیان اینکه در این مدت معارفه سایر استانداران جدید انجام شد، گفت: آقای رزم حسینی نیز که پیش از این استانداری کرمان را برعهده داشت امروز به عنوان استاندار خراسان رضوی معرفی می شود و امیدواریم وی با همکاری و کمک همه مسئولان استانی و لطف آقا امام رضا (ع) در انجام وظایف خود موفق باشد.
وزیر کشور با اشاره به اینکه معارفه 16 استاندار باید در مدت  کوتاهی انجام می شد، گفت: اگر بنا بود در همه این معارفه ها شخص وزیر کشور حضور پیدا کند، عملا زمان طولانی برای این کار لازم بود و این به نفع استان ها و کشور نبود. بعلاوه امکان دیدار با نمایندگان مجلس و استانداران پیشین و نمایندگان ولی فقیه نیز به صورت کامل و مناسب فراهم نمی شد، لذا از همه دوستان عذرخواهی کردم و در پایان روند معرفی استانداران، در مشهد مقدس و در جوار امام رضا (ع) از استانداران سابق مشمول قانون منع بکارگیری بازنشستگان تقدیر و تشکر می کنیم.
نسخه قابل چاپ