• ارسال به دوستان
نام ارسال کننده :  
ایمیل ارسال کننده:
نام دریافت کننده :
ایمیل دریافت کننده :  
موضوع ایمیل :
کد تصویری :
 
1397/10/22 شنبهاستاندار مرکزی:
نشست های مردمی کلید افزایش ارتباط جامعه با بدنه دولت است
آقازاده استاندار مرکزی در نشست ملاقات مردمی در محل استانداری ، گفت: نشست های مردمی و چهره به چهره، راهبردی موثر در افزایش هرچه بیشتر ارتباط و اعتماد جامعه به دستگاه های اجرایی و مسئولان است.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی وزارت کشور؛  آقازاده استاندار مرکزی اظهار کرد:  مسئولان به عنوان خدمتگذاران مردم وظیفه دارند با برگزاری ملاقات های مردمی و دیدار چهره به چهره افراد جامعه هرچه بیشتر با مشکلات مردم آشنا و در حد توان برای رفع این مشکلات تلاش کنند.

وی با تاکید به مدیران برای برگزاری ملاقات مردمی با افراد جامعه ادامه داد: برگزاری این نشست ها افزایش اعتماد مردم به مسئولان، ایجاد روحیه امید و تسهیل در ارایه خدمت دستگاه ها اجرایی به مردم را به همراه دارد.

استاندار مرکزی مشکلات معیشتی، درمانی و اشتغال را از جمله مهمترین موارد مطرح شده توسط مردم در این نشست عنوان کرد و گفت: تلاش برای رفع مشکلات معیشتی و افزایش نرخ اشتغال در دستور کار دولت قرار دارد. 

آقازاده بیان کرد: کمبود آب و تجهیزات کشاورزی در روستاهای کمتر برخوردار استان مرکزی از دیگر تنگناهای مطرح شده در این نشست بود که امید است با همکاری سایر دستگاه ها زمینه رفع برخی از این مشکلات فراهم شود.

گفتنی است در این نشست با حضور استاندار مرکزی و برخی مسئولان استانی این استان به مشکلات 15 نفر از شهروندان استان رسیدگی شد.

بيشتر
نسخه قابل چاپ