• ارسال به دوستان
نام ارسال کننده :  
ایمیل ارسال کننده:
نام دریافت کننده :
ایمیل دریافت کننده :  
موضوع ایمیل :
کد تصویری :
 
مرور اخبار استان ها
1397/10/8 شنبهسرپرست استانداری خراسان رضوی :
مشکل بلوار نماز در جلسه ستاد تدبیر خراسان رضوی تعیین تکلیف می شود
سرپرست استانداری خراسان رضوی گفت: مشکل بلوار نماز در جلسه ستاد تدبیر استان تعیین تکلیف می شود.

به گزارش  پایگاه اطلاع رسانی وزارت کشور ، قربان میرزایی در رابطه با اختلاف و مشکلی که بر سر بازگشایی بخشی از مسیر بلوار نماز بین دو نهاد وجود دارد، افزود: مشکل شهرداری مشهد و ارتش در خصوص پروژه بلوار نماز تا کنون طی دو جلسه مقدماتی بررسی شده است.

وی ادامه داد: این موضوع در ستاد تدبیر خراسان رضوی با حضور دستگاههای مرتبط طرح و بررسی شده و مصوبه ای در کمیسیون ماده پنج برای رفع اختلاف شهرداری و ارتش داشتیم که کار کارشناسی بر روی آن در حال انجام است. 

سرپرست استانداری خراسان رضوی گفت: سه شنبه آینده نیز در نشست ستاد تدبیر استان این موضوع به صورت نهایی با حضور دستگاههای مربوطه و معاونت امور هماهنگی استانداری بررسی خواهد شد.

وی عنوان کرد : دستگاههای مرتبط با موضوع بلوار نماز مدارک خود را ارائه کرده اند و ارتش نیز در این موضوع ذیحق و مباحث اش صحیح است.

وی افزود : برای حل مشکل بین شهرداری مشهد و ارتش در خصوص پروژه بلوار نماز باید اقدام متقابل انجام شود، ولی به دلیل فقدان هماهنگی این اقدام تاکنون صورت نگرفته است اما بطور یقین این کار انجام خواهد شد و به زودی موضع تعیین تکلیف می شود. 

کلنگ اجرایی بلوار نماز در ارتفاعات جنوبی مشهد اوایل سال 1390 به زمین خورد، این بلوار با هفت کیلومتر طول از پارک خورشید شروع می ‌شود و پس از تقاطع با بلوارهای هاشمیه، سرافرازان، دلاوران، خاقانی و شهید کاوه به بزرگراه شهید کلانتری می‌رسد.

 هم اکنون بخشی از پروژه بلوار نماز به دلیل مشکلاتی با دستگاههای اجرایی استان به رغم پایان عملیات ساخت هنوز بهره برداری نشده است.

نسخه قابل چاپ