• ارسال به دوستان
نام ارسال کننده :  
ایمیل ارسال کننده:
نام دریافت کننده :
ایمیل دریافت کننده :  
موضوع ایمیل :
کد تصویری :
 
مرور اخبار استان ها
1397/10/11 سه شنبهاستاندار مرکزی در دیدار با خانواده معظم شهیدان امیری در آشتیان :
شهدا افتخار و عزت ایران اسلامی هستند
آقازاده استاندار مرکزی در دیدار با خانواده معظم شهیدان والامقام مرتضی و علی اصغر امیری در روستای سیاوشان شهرستان آشتیان ، گفت:شهدا افتخار و عزت ایران اسلامی هستند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی وزارت کشور؛  آقازاده استاندار مرکزی خانواده‌های معظم  شهدا را مظهر ایثار و فداکاری دانست و اظهارکرد: عزت، اقتدار و امنیت امروز کشور مرهون و مدیون خون پاک شهدا است و امیدواریم خداوند توفیق دهد تا بتوانیم ادامه دهنده راه شهیدان عزیزمان باشیم .

وی تکریم و تجلیل از خانواده معزز شهدا را از وظایف مسئولین عنوان کرد و افزود: همه مردم و مسئولان باید قدردان ایثار و فداکاری شهدا و خانواده‌های معزز آنان باشند و در رفع مشکلات آنان اهتمام داشته باشند.

استاندار مرکزی تصریح کرد: دیدار با خانواده معظم شهدا، جانبازان و ایثارگران موجب دلگرمی بیشتر مسئولان در خدمت رسانی بهتر به مردم می‌شود.

گفتنی است استاندار مرکزی ضمن حضور در گلزار مطهر شهدای روستای سیاوشان و ادای احترام به مقام شامخ شهیدان،  آستان مقدس  بی بی فاطمه صغری را نیز زیارت نمود.

استاندار مرکزی در جمع مردم روستای سیاوشان در محل امامزاده بی بی فاطمه صغری نیز حضور یافت و در جریان مسائل و مشکلات آنان قرار گرفت و دستورات لازم جهت بررسی ایجاد لکه صنعتی، ارائه  ترانس برق ورودی روستا و ساماندهی زمین فوتبال روستا را صادر نمود.

نسخه قابل چاپ