• ارسال به دوستان
نام ارسال کننده :  
ایمیل ارسال کننده:
نام دریافت کننده :
ایمیل دریافت کننده :  
موضوع ایمیل :
کد تصویری :
 
مرور اخبار استان ها
1397/11/27 شنبهاستاندار اصفهان:
مشارکت فعال بخش خصوصی پیامی است برای یاوه گویانی که می گویند مردم از نظام و انقلاب بریده اند
دکتر عباس رضایی در جریان افتتاح پروژه های شهرستان خمینی شهر با اشاره به مشارکت فعال بخش خصوصی در افتتاح پروژه ها، اظهار داشت: مشارکت فعال بخش خصوصی پیامی است برای یاوه گویانی که می گویند مردم از نظام و انقلاب بریده اند.

 به گزارش پایگاه اطلاع رسانی وزارت کشور، دکتر عباس رضایی در حاشیه افتتاح پروژه های شهرستان خمینی شهر، ضمن تبریک دهه فجر انقلاب اسلامی، اظهار امیدواری نمود که همه مردم شهیدپرور و قدرشناس استان فردا با حضور پرمعنا و بانشاط خود در راهپیمایی ۲۲ بهمن، یکبار دیگر همراهی و همگامی خود را با نظام و انقلاب شکوهمند اسلامی ایران به منصه ظهور برسانند.
استاندار اصفهان با اشاره به برنامه های خود در سفر به شهرستان خمینی شهر، اظهارداشت: زیارت گلزار شهدای بزرگوار شهرستان و بازدید و افتتاح چند طرح عمرانی از برنامه های این سفر بود.
عباس رضایی با بیان اینکه در بازدید از پروژه های شهرستان نشاط،امید، سازندگی و همراهی و همگامی با انقلاب مشاهده گردید، تصریح کرد: زمانی که بخش خصوصی پروژه هایی را با اعتبار چندین میلیارد تومانی آغاز می کند حاکی از آن است که از این طریق همدلی، همگامی و هماهنگی خود را با نظام اعلام می دارد و علاوه بر آن امید به آینده دارد و همین امر پیامی است برای یاوه گویانی که می گویند مردم از نظام و انقلاب بریده اند.
مدیر ارشد استان اضافه کرد: مشارکت فعال بخش خصوصی در پروژه های عمرانی نشان از امید به آینده، امید به نظام و امید به انقلاب اسلامی است.
استاندار اصفهان با بیان اینکه در این سفر شاهد افتتاح پروژه هایی مهم دولتی نیز بودیم، تصریح کرد: پروژه منبع آب ۵ هزار متر مکعبی و افتتاح پست برق ۶۳ کیلوولتی از جمله پروژه هایی بود که در شهرستان خمینی شهر افتتاح و به بهره برداری رسید.

 

نسخه قابل چاپ