• ارسال به دوستان
نام ارسال کننده :  
ایمیل ارسال کننده:
نام دریافت کننده :
ایمیل دریافت کننده :  
موضوع ایمیل :
کد تصویری :
 
مرور اخبار استان ها
1397/11/28 يكشنبه
ظرفیت های خوبی برای توسعه شهرستان گرمی وجود دارد
استاندار اردبیل گفت :با توجه به ظرفیت های مختلف در بخش های مختلف کشاورزی و صنعتی شهرستان گرمی اقدامات بسیار خوبی انجام گرفته است که در سال آینده با راه اندازی واحدهای تولیدی و کارخانه های صنعتی شاهد اشتغالزایی چشمگیری در شهرستان گرمی خواهیم بود.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی وزارت کشور، اکبر بهنام جو که در مراسم آغاز بکار پروژه توان افزایی و بسیج جوامع محلی در روستای نصراله بیک لو شهرستان گرمی سخن می گفت، افزود با همکاری بنیاد مستضعفان توسعه این شهرستان شتاب بیشتری خواهد یافت.
رئیس سازمان بنیاد مستضعفان کشورهم در این مراسم گفت: شهرستان گرمی پتانسیل و استعداد های فراوان و فوق العاده زیادی برای توسعه دارد و باید بستر های لازم را فراهم سازیم طبق برنامه زمانبندی با مشارکت خود مردم بتوانیم اشتغال روستایی را توسعه دهیم و محرومیت را به طور کامل از این شهرستان رفع نماییم.
سعیدی کیا افزود:  یکی از مهم‌ترین اهدافی که بنیاد علوی در مناطق محروم دارد فراهم کردن بستر برای ورود مردم به انجام کارهای مشارکتی و پای کار بودن آن‌ها برای توسعه شهر و آبادانی روستاهای خود است تا از ظرفیت مردم برای محرومیت‌زدایی استفاده شود.
سید حمایت میرزاده نماینده مردم گرمی در مجلس شورای اسلامی نیز در این مراسم گفت : اقدام بنیاد مستضعفان در شهرستان گرمی بی نظیر است و هدف از اجرای طرح آبادانی و پیشرفت بنیاد علوی حمایت از نیازمندان و محرومان منطقه است که دولت و مجلس نیز در اجرای این طرح در کنار بنیاد مستضعفان خواهد بود.

 

نسخه قابل چاپ