• ارسال به دوستان
نام ارسال کننده :  
ایمیل ارسال کننده:
نام دریافت کننده :
ایمیل دریافت کننده :  
موضوع ایمیل :
کد تصویری :
 
مرور اخبار استان ها
1397/11/29 دوشنبهاستاندار اصفهان تاکید کرد:
در جنگ اقتصادی نباید با ضوابط شرایط عادی برخورد شود
دکتر عباس رضایی در آیین تکریم و معارفه رییس منطقه ۶ سازمان بازرسی کل کشور و بازرس کل استان اصفهان، اظهار داشت: سازمان بازرسی در شرایط جنگ اقتصادی با ضوابط شرایط عادی رفتار نکند.

 به گزارش پایگاه اطلاع رسانی وزارت کشور، دکتر عباس رضایی در آیین تکریم و معارفه رییس منطقه ۶ سازمان بازرسی کل کشور و بازرس کل استان اصفهان، با اشاره به همراهی و همکاری مطلوب مدیریت بازرسی کل استان، اظهارداشت: خوشبختانه هم‌نوایی و همدلی خوبی بین مسئولان استان اصفهان برقرار است و علی رغم همه معضلات و مشکلاتی که در استان اصفهان وجود دارد با وجود این همدلی توانستیم مسائل را
به نحوی حل کنیم که کمتر نمود بیرونی داشته باشد.
استاندار اصفهان خاطر نشان کرد: تعامل، هماهنگی و همراهی مدیران در حل مشکلات بسیار موثر است و امیدواریم با فعالیت بازرس جدید کل استان، این همزبانی مستحکم تر شود.
وی با بیان اینکه ضوابط و مقررات امروز دستگاه‌هابرای زمان عادی پیش بینی شده است در حالی که ما در جنگ نابرابر اقتصادی و تحریم به سر می بریم، اظهارداشت: از رییس سازمان بازرسی کشور درخواست دارم در شرایط جنگ با ضوابط عادی برخورد نکنند.
استاندار اصفهان با بیان اینکه مردم استان اصفهان شایسته خدمتی بیش از شرایط فعلی هستند، تصریح کرد: همین امر مسئولیت ما را افزایش داده تا حدی که امیدواریم بتوانیم دین خود را به ۲۳ هزار و ۵۰۰ شهید استان اصفهان ادا کنیم.
وی شرایط اقتصادی استان اصفهان را خاص برشمرد و یادآور شد: استان اصفهان با وجود اینکه بزرگترین استان صنعتی کشور است اما آمار بیکاری آن از متوسط کشوری بالاتر است.
وی با اشاره به شهادت ۲۷ مرزبان و پاسدار لشکر ۱۴ امام حسین (ع) اصفهان در حادثه تروریستی سیستان و بلوچستان به خاطره ای از مراسم ورود پیکر این شهیدان به اصفهان اشاره و خاطرنشان کرد: در آن مراسم زن و کودک خردسالی را گریان مشاهده کردم که تاثیر بسیاری بر روی من گذاشت زیرا مسوولیت ما سنگین تر شده است.

 

نسخه قابل چاپ