• ارسال به دوستان
نام ارسال کننده :  
ایمیل ارسال کننده:
نام دریافت کننده :
ایمیل دریافت کننده :  
موضوع ایمیل :
کد تصویری :
 
مرور اخبار استان ها
1397/11/29 دوشنبهاستاندار اصفهان مراسم بزرگداشت شهدای امنیت وطن عنوان کرد:
شهدا رفتند و مسئولیت مسئولین را در مقابل خون مقدس شان بیشتر کردند
دکتر عباس رضایی اظهارداشت : حوادث اخیر و شهادت مرزبانان غیور، مسئولیت مدیران را در مقابل خون مقدس شهدا بیشتر کرده است.

 به گزارش پایگاه اطلاع رسانی وزارت کشور، دکتر عباس رضایی در مراسم بزرگداشت شهدای امنیت وطن که در  خیمه حسینی گلستان شهدا و با حضور خانواده‌های شهدا، مسئولان و مردم انقلابی و شهید پرور استان اصفهان و همچنین سران طوایف سیستان و بلوچستان برگزار شد، اظهارداشت: شهدا رفتند و مسئولیت مسئولین را در مقابل خون مقدس شان بیشتر کردند.
استاندار اصفهان با بیان اینکه مرزبانان غیور حفاظت و حراست از امنیت کشور را برعهده دارند، اظهارداشت: اگر ایثارگری آن ها نبود، آرامش و آسایش امروز کشور نیز وجود نداشت.
عباس رضایی خاطر نشان کرد:  حضوراین  نیروها در سیستان و بلوچستان حکایت از این دارد که علاوه بر فعالیت های امنیتی، در ابعاد مختلف سازندگی نیز فعالیت دارند و در جهت آبادانی کشور تلاش می کنند.
وی ضمن ابراز احترام به مقام والای این شهیدان، اظهارداشت: افتخار می کنم که خادم مردمی هستم که در جای جای ایران برای حفظ امنیت و حراست از مرزهای ایران و توسعه و آبادانی خدمت می کنند.
استاندار اصفهان دیدار با خانواده های شهدا را از برنامه های خود برشمرد و افزود: در دیدارهای اخیر،  این عزیزان ، خواسته ای جز پاسداشت از نظام مقدس جمهوری اسلامی؛ حفظ و حراست و عزت نظام نداشتند  و روحیه ی والای مادران و همسران شهدا به همه ی مسئولین درس امید و ایستادگی می دهد.

 

نسخه قابل چاپ