يكشنبه 30 تير 1398  
 
Sunday, July 21, 2019  
 
الأحد, ذو القعدة 18, 1440  
 
banner banner banner
آیکون منو
  • ارسال به دوستان
نام ارسال کننده :  
ایمیل ارسال کننده:
نام دریافت کننده :
ایمیل دریافت کننده :  
موضوع ایمیل :
کد تصویری :
 
1397/10/19 چهارشنبهدین پرست در نشست توسعه جزایر استان:
روند اجرای سند توسعه جزایر هرمزگان شتاب گیرد/ گردشگری محور توسعه جزایر هرمزگان باشد/ لزوم پیگیری دستور رئیس جمهور برای اعطاء بودجه به جزایر هرمزگان
معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منطقه‌ای وزارت کشور گفت: روند اجرای سند توسعه جزایر استان هرمزگان شتاب گیرد.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی وزارت کشور، دین پرست در نشست توسعه جزایر استان هرمزگان با اشاره به اهمیت  این سند در توسعه جزایر هرمزگان، گفت: توسعه جزایر هرمزگان در قالب ۷۰ بند مصوب شده و روند اجرای بخشی از این مصوبات رضایت بخش است اما اجرای بخش دیگری از مصوبات قابل قبول نبوده است و باید با سرعت بیشتری روند اجرای این مصوبات در دستور کار قرار گیرد.
وی تصریح کرد: باید برنامه زمان بندی اجرای کامل مصوبات تدوین و ارائه شود و دستگاه‌های مختلف میزان درصد پیشرفت فیزیکی مربوط به مصوبات را به وزارت کشور اعلام نمایند.
دین پرست با اشاره به دستور رئیس جمهور برای اعطاء اعتبار به جزایر هرمزگان، اظهار داشت: باید قول و دستور  رئیس جمهور برای اختصاص ۱۰ میلیارد تومان به هر جزیره استان را از طریق  سازمان برنامه و بودجه پیگیری کرد تا محقق گردد.
معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منطقه‌ای وزارت کشور خاطرنشان کرد: پیشنهادات مناسبی برای تکمیل و اصلاح مصوبات قبلی ارائه شد که باید برآورد اعتباری و برنامه زمان بندی اجرای آن‌ها نیز ارائه شود.
 
بيشتر
نسخه قابل چاپ
نشانی   :   تهران  -  خیابان شهید دکتر حسین فاطمی - قبل از میدان جهاد
کدپستی 1414776145    -     تلفن‌خانه   :   84861
info@moi.ir