يكشنبه 30 تير 1398  
 
Sunday, July 21, 2019  
 
الأحد, ذو القعدة 18, 1440  
 
banner banner banner
آیکون منو
  • ارسال به دوستان
نام ارسال کننده :  
ایمیل ارسال کننده:
نام دریافت کننده :
ایمیل دریافت کننده :  
موضوع ایمیل :
کد تصویری :
 
1397/10/19 چهارشنبه
پیگیری همکاری های امنیتی دو کشور ایران و ترکیه در مذاكره تلفني ذوالفقاری و محترم اینچه قائم مقام وزیر کشور ترکیه
در تماس تلفنی روز گذشته ذوالفقاری معاون امنیتی و انتظامی وزیر کشور با محترم اینچه قائم مقام وزیر کشور ترکیه، دو طرف ضمن ابراز رضایت از همکاری های امنیتی دو کشور بر استمرار این همکاری ها در برخورد با گروههای تروریستی و همچنین تامین امنیت مرزها تاکید كردند.
به گزارش پايگاه اطلاع رساني وزارت كشور؛ محترم اینچه در این تماس تلفنی ضمن تقدیر و تشکر از اقدامات کنترلی نیروهای مرزی جمهوري اسلامي ايران در مقابله با فعالیت گروههای تروریستی و عوامل قاچاق انسان، خواستار همکاری بیشتر نیروهای مرزی دو کشور در انجام عملیات همزمان علیه گروههای تروریستی شد.
ذوالفقاری نیز ضمن تاکید بر همکاری های دو جانبه در زمینه برقراری امنیت در مرزهای دو کشور بر انجام همکاری ها و هماهنگی مدیران ذیربط ايران و تركيه در جهت مبادله اطلاعات و اقدامات عملیاتی تاكيد و پیشنهاد كرد در اسرع وقت فرمانده مرزبانی کشورمان با فرمانده ژاندارمری ترکیه در نقطه صفر مرزی ملاقات كند که اين پيشنهاد مورد موافقت قائم مقام وزیر کشور ترکیه  قرار گرفت.
در مذاکره تلفني ذوالفقاری معاون امنیتی و انتظامی وزیر کشور با محترم اینچه قائم مقام وزیر کشور ترکیه همچنين آخرين اخبار و رویدادهای مرزی و امنیتی دو کشور مورد بررسی قرار گرفت و در ادامه بر استمرار همکاری های دو کشور در چارچوب کارگروه مشترک امنیتی و در اجرای موافقتنامه امنیتی تاکید شد.
بيشتر
نسخه قابل چاپ
نشانی   :   تهران  -  خیابان شهید دکتر حسین فاطمی - قبل از میدان جهاد
کدپستی 1414776145    -     تلفن‌خانه   :   84861
info@moi.ir