يكشنبه 30 تير 1398  
 
Sunday, July 21, 2019  
 
الأحد, ذو القعدة 18, 1440  
 
banner banner banner
آیکون منو
  • ارسال به دوستان
نام ارسال کننده :  
ایمیل ارسال کننده:
نام دریافت کننده :
ایمیل دریافت کننده :  
موضوع ایمیل :
کد تصویری :
 
اخبار استان ها
1397/10/17 دوشنبهدر بازدید استاندار کرمان از طرح توسعه بیمارستان مهرگان مطرح شد:
استان کرمان به کمک بخش خصوصی برای ساخت و تجهیز بیمارستان نیاز دارد/ بهره برداری از بخش گردشگری سلامت و ۱۱۵ تخت جدید در بیمارستان مهرگان در بهمن ماه
استاندار کرمان در بازدید از طرح توسعه بیمارستان مهرگان کرمان گفت: با کمک بخش خصوصی و در مدت زمان مشخص باید سرانه تخت های بیمارستانی در استان، افزایش یابد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی وزارت کشور، فدائی  بابیان این مطلب افزود: دولت از سرمایه گذاران در  حوزه بهداشت و درمان با حمایت بانکی و اعطای تسهیلات، پشتیبانی می کند.
استاندار کرمان در این بازدید با اشاره به افزایش 115 تخت به ظرفیت کنونی  بیمارستان مهرگان، افزود: با تلاش مدیریت بیمارستان، بهمن ماه امسال، فاز جدید بیمارستان مهرگان به بهره برداری می رسد.
 به گفته رئیس بیمارستان، در مجموع فاز دوم این بیمارستان با زیر بنای کلی 30 هزار متر مربع شامل بیمارستان فعلی، طرح توسعه و ساختمان  و تاسیسات بیمارستان با امکانات جدید به بهره برداری خواهد رسید.
دکتر کرامت یوسفی افزود:  بخش ویژه گردشگری سلامت در در این بیمارستان  با ۱۲ اتاق خصوصی و یک اتاق ویژه با طراحی الهام گرفته از معماری سنتی ایران از بخش هایی است که در فاز دوم به بهره برداری می رسد.
بر پایه این گزارش در حال حاضر بیمارستان مهرگان با 50 تخت بستری و دارا بودن بخش های پزشکی شامل جراحی، قلب، اطفال، زنان، ارتوپدی، اورولوژی و ... در حال فعالیت است و با تکمیل این بیمارستان تعداد تخت های بستری در مجموع به 165 تخت خواهد رسید و در طرح توسعه بخش های CCU، ICU، کلینیک بازتوانی قلب، اورژانس عمومی، تراکم سنجی استخوان و  بخش پارکینگ نیز به بهره برداری خواهد رسید.
 بیمارستان مهرگان  52 سهامدار دارد و 215 پزشک متخصص با آن همکاری دارند.
یکی از برنامه های در حال آماده سازی و اجرا در این بیمارستان، هوشمند سازی  و ارتباط بیمار با پزشک قبل از نیاز به بستری و جراحی و ارتباط بیماران خاص با همراهان به صورت تصویری و از راه دور فراهم می گردد.

آرشیو
نسخه قابل چاپ
نشانی   :   تهران  -  خیابان شهید دکتر حسین فاطمی - قبل از میدان جهاد
کدپستی 1414776145    -     تلفن‌خانه   :   84861
info@moi.ir